1. VÝBER PRODUKTOV

Prvým krokom k úspešnému nákupu je výber správneho produktu. Na našich stránkach si vyberáte len z najkvalitnejších zámkových dlažieb, betónových plotov a betónových striešok. Vyberiete si počet kusov, prípadne m2 Vami vybraného materiálu, ktorý potrebujete. V prípade, že si neviete poradiť neváhajte nás kontaktovať emailom: info@stavebniny-stavplot.sk alebo telefonicky: +421 903 539 100.

2. NEZÁVEZNÁ OBJEDNÁVKA

Po vybraní produktov prejdite do pokladne kde vyplníte fakturačné údaje a zvolíte si možnosť dopravy. Pri doprave máte na výber z dovch možností: kalkulácia dopravy alebo osobný odber. Následne odošlete nezáveznú objednávku.

3. SPRACOVANIE

Následne mi objebnávku spracujeme. Pri výbere kalkulácie dopravy Vám bude vypočítaná cena dopravy s nakládkou a vykládkou materiálu. Túto cenovú ponuku Vám zašleme na email. V prípade nejakých problémov s materiálom Vás budeme telefonicky kontaktovať.

Následne bude na Vás či nám danú cenovú ponuku potvrdíte alebo zamietnete. V prípade, že danú cenovú ponuku potvrdíte Vám bude zaslaná faktúra, ktorú uhradíte na náš bankový účet. Po prijatí platby Vás budeme informovať emailom a pripravíme materiál na osobný odber alebo Vám ho doručíme.

4. TELEFONICKY, EMAIL

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností sme vám k dispozícii na telefónnom čísle +421 903 539 100 alebo e-maily info@stavebniny-stavplot.sk.

E-mailovú komunikáciu vybavujeme priebežne aj mimo pracovné dni a mimo pracovný čas.

Prajeme príjemný a pohodlný nákup.